Tropical Leaves

Görsel Atölye

Atölye

Atölye

Yaptığımız
İşler

Markalar dünyasında her şey birbirine bağlıdır. Marka yaşamının bu gerçeğinin farkında olan Görsel Atölye, birleşik marka stratejileri oluşturur.

 

İletişimin temel alanlarında derin bir uzmanlık geliştirdik

Bugün marka ve iletişimleri kaotik, hatta tahmin edilemez karmaşada. Markalar ana odak merkezi olmaya çabalıyor

Farklı disiplinler arasında bağ kurarak geleceği şekillendiren fikirleriyle, ham geleceği şekillendirmeyi benimseyen, karmaşadan uzak sade çözümlerle sonuca gitmekle beraber, Duygusal bağları kurmak için harika fikirlerle hayata geçirmek için güçlü sezgileri eşsiz zekayı kullanan bir ajanstan bahsediyoruz.

Teknolojinin gelişmesi, markaların iletişim kanallarını daha aktif kullanmaları yoğun mesaj iletimi artışları markaların, tüketicilerin markaya olan ilgisinde noksanlıklar yaratmaya başladı.

Doğa ve insanlardan elde edilen içgörülerle ve sanat, bilim, teknoloji ile sentezliyor, yaratıcı marka ve iletişime farklı bir perspektif kazandırarak kazan-kazan anlayışını markaların potansiyellerini gerçekleştirmeleri için sadeliğin gücünü bir adım ileri taşıyoruz.

Teknoloji ve küreselleşme, iletişim yöntemlerinde uzun süredir büyük bir dönüşüm ve evrimi gerçekleştiriyor

Üstün yetenekler

Fırsatları keşfetmek, tavsiyelerde bulunmak, stratejiler belirlemek ve başarıya teşvik eden eylemleri planlamak için - zeka, cesaret ve yaratıcılık ile – daima geleceği hedefliyor ve ana fikir etrafında buluşuyoruz

Bu işin sırrı ne?

Görsel Atölye’nin her mecrada olduğu gibi yeni iletişim ortamlarındaki varlığı ve itibarından da hepimiz sorumluyuz. Diğer yandan günümüz dünyasında olumlu ya da olumsuz tüm içeriklerin hızla paylaşıldığına ve yayıldığına hep birlikte şahitlik ediyoruz. Bu gerçekler bize şirketlerimizden birinde yaşanan bir krizin bir diğerini hızla etkileyebildiğini ve hatta Görsel Atölyenin itibarını da etkileme potansiyeline sahip olduğunu gösteriyor.


Bu sebeple Ajansımızın itibarını artırmaya devam etmek hedefiyle yeni iletişim stratejilerini proaktif olarak geliştiriyoruz.  Sınırların ortadan kalktığı günümüzde, sorunların çözümü için ortak hareket etmek ve işbirliği büyük önem taşıyor. Elinizde tuttuğunuz bu rehber, zamanın ruhuna uygun olarak değişmeyi ve gelişmeyi sürdürecek.

Tüm ihtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler üretecek yeteneklere sahibiz

Yaratıcı Marka Atölyesi

Yaratıcı İletişim Atölyesi

Aerial View of Barren Land

Mutlu müşterilerimizin bu “Erişim Çağı”nın etkileriyle başa çıkmalarına yardımcı olmak ve onları iş sorunlarına çözüm üretmelerini sağlamak için yaratıcı marka ve iletişim stratejileri geliştirmeye devam ediyoruz

Sadık tüketicilerine, duygusal bağ ve kolektif aidiyet yaratan çözümler sunmak isteyen organizasyonlara sevilen marka olma yolunda yardımcı olacak fikirlerimiz var.

Doğa ve insanlardan elde edilen içgörülerle ve sanat, bilim, teknoloji ile sentezliyor, yaratıcı marka ve iletişime farklı bir perspektif kazandırarak kazan-kazan anlayışını markaların potansiyellerini gerçekleştirmeleri için sadeliğin gücünü bir adım ileri taşıyoruz.

Atölye Yetenekleri

Yaratıcı marka
atölyesi

Başarı, sadece müşterilerimizi memnun etmek ile sınırlı değil, aynı zamanda en yetenekli kişileri organizasyonlara kazandırma, elde tutma ve yatırımları güvence altına almak için gerekli olan yetkinlikler gerektirir.


Kurumsal, tüketici, müşteri ve yetenek dahil olmak üzere, kritik kitlelerinin geniş bir yelpazesi üzerinden müşterilerle birlikte çalışıyor ve bunların nasıl bağlantılı olduklarını anlıyoruz. Bu, markanın stratejik avantaj sağlamadaki rolüne dair daha tam bir bakış açısı sunabileceğimiz, en çok nerede ve ne zaman önemli olduğu konusunda değer katabileceğimiz anlamına gelir.

Atölye Yetenekleri

Yaratıcı iletişim
atölyesi

Ekibimiz, markaları kültürlere - insanlara, yerlere, trendlere, etkinliklere ve iş ortaklarına - tüketicilerin ilgisini çekecek ve harekete geçirecek şekilde birleştirerek, mutlu müşterilerimiz için etkileyici işler üretir ve geliştirir.


Temel uygulama alanları konvensiyonel veya dijital mecralarda marka iletişimi aktivasyonu, deneyimsel, deneysel pazarlama, stratejik ortaklıklar ile geliştirme ve yönetimleri içerir.


Böylece, markaların tüketicilerin zihinlerine yaptıkları uzun yolculuklarını hızlandıran ve kolaylaştıran iletişim fikirlerinin sonuçlarını gözlemeye başlarız.

Deneyim haritalaması

Marka ve iletişim stratejilerini hayata geçirdiğimizde, kitleler ile nasıl etkileşimde bulunulduğunu farklı bakış açılarından inceleriz.

Marka uzmanları olarak, markanın her üyesine kendi izleyicileriyle kişisel ilişki kurabileceği her yolu düşünmek bizim görevimizdir.

 

Markalaşma, insani terimlerle anlamlı kılmaya çalıştığımız şey. Bu marka bir insan olsaydı;


— Nasıl hissettiriyor?
— Nasıl görünüyor?
— Nasıl konuşuyor?
— Nasıl davranır?
— Nasıl hayal kurar? 
— Nasıl iletişim kurar?

 

Ve bu sorunun cevapları deneyim haritamız için çerçeve sağlar. Deneyim haritalaması, mutlu müşterilerimiz için marka ifadesini tam olarak gerçekleştirmek için bize yardımcı olan tasarım modelimizdir. Deneyim haritası da görsel bir hatırlatıcıdır, geliştirdiğimiz her varlık, gerçek dünyadaki seyircilerle olumlu bağlantı kurmasını yeğleriz.

Mutlu müşteri süreç yönetimi

Marka ve iletişim stratejilerini hayata geçirdiğimizde, kitleler ile nasıl etkileşimde bulunulduğunu farklı bakış açılarından inceleriz.

Markaları ve organizasyonları büyütmek için bilim, sanat, doğa, insan ve modern teknolojilerden alınan ilhamlar yaratıcı iletişim fikirler çatısında buluşuyor

Olağanüstü bir dünyada yaşıyoruz. Gerçekten bunu anlamak, ve şekillendirmek için olağanüstü becerilere sahip olmak gerekir. Atölyemiz üç farklı felsefik düşünce üzerinde yükselir.

— İnsanların ve toplumların hoşlarına gidecek şeyleri yaratırız.


​— Bilgi, bilim, teknoloji, zeka ve duygulardan beslenerek geleceği şekillendiririz.


— Kültür + Sanat ve Ticaretin kesişiminde yaşıyoruz ve bir şey daha var.

Görsel Atölye

Topluma neler
sunuyoruz?

Görsel Atölye'de, mutlu müşteriler için entegre bir iletişim, deneyim, ticaret ve teknoloji teklifi sunmak için rakipsiz yetenek, kaynak ve becerileri bir araya getirerek yaratıcılığı daha geniş bir tuval üzerinde yeniden keşfediyoruz.

İletişim

İletişim Reklamcılık, içerik, medya yatırımı, halkla ilişkiler ve halkla ilişkiler alanındaki dünya lideri yeteneklerimiz, iletişim dünyasında bize eşsiz bir genişlik ve derinlik sağlar.

Ticaret

Doğrudan tüketiciye yönelik platformlar oluşturma ve müşterilerin farklı pazarlarda gezinmesine yardımcı olma dahil olmak üzere derin çok kanallı perakende deneyimiyle, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı en son ticaret çözümleri sunuyoruz.

Deneyim

Markalaşma ve tasarım, hizmet tasarımı, platformlar ve uygulamalardaki uzmanlık, müşterilerimiz için canlı, çekici ve hiper alakalı marka deneyimleri oluşturmamıza olanak tanır.

Teknoloji

Veri yönetimi, pazarlama teknolojisi danışmanlığı ve sistem entegrasyon hizmetlerimiz, dünyanın önde gelen teknoloji şirketleriyle olan benzersiz ortaklıklarımızın yanı sıra müşterilerimiz için değer ve büyüme sağlar.

En iyi hizmeti sağlamanın temelinde, yaratıcı düşünürler ekibimizin verimliliği, en zorlu durumları bile fırsata çevirme yeteneği kazandırmaya, başarılar ile elde edilir

Ekibimizin yeteneklerine bağlı olarak en iyi şekilde değerlendirmeleri konusunda teşvik etmeye dikkat ediyor, ekibimizin kişisel gelişimi için oldukça fazla bütçe ayırırız. Muhtemelen rakiplerimizi kıskandıracak kadar. Tüm canlılara değer verir, destek olmaktan da mutluluk duyduğumuzdan asla şüpheniz olmasın.

 

Geleceğin nasıl olacağından çok, edinilen bilgileri doğru kullandığımızda pozitif şekillendireceğimiz yeni dünya uygarlığının nasıl olabileceğini öngörebilir ve onun şekillendirilmesinde pay sahibi olabiliriz.

Görsel Atölye ile iletişime geçin

Temasa geçmek için lütfen bu bölümde  yer alan 'Bize Ulaşın sekmesini kullanabilirsiniz. Sizden haber almak isteriz.

HQ - Istanbul

Bizimle ilgili bir sorunuz var mı? Basın ekibimizle buradan iletişime geçin.

Bize Ulaşın

Visual Atelier. Creative Brand and Communication agency aiming to make big brands valuable for the world.
 
2020 © Visual Workshop is a registered trademark and property. All Rights Reserved.