Tropical Leaves

Görsel Atölye

Kariyer

Kariyer

Bize
Katılın

Temasa geçmek için lütfen aşağıdaki seçeneklerden birini kullanın. Sizden haber almak isteriz.

Kariyer

arrow&v
Özgeçmiş Yükle
Max File Size 15MB

“Bir ürün fabrikada yapılan bir şeydir. Bir marka müşterice satın alınan bir şey. Bir ürün, rakip tarafından çabucak kopyalanabilir; bir marka benzersizdir. Bir ürünün modası çabucak geçebilir; başarılı bir marka sonsuzdur.”

Önemli şirketlerin, ailelerinin ve kurumlarının birçoğu için prestijli projeleri üzerinde çalışmaktan gurur duyuyoruz

Diğer pozisyonları inceleyin

Öngördüğümüz değerler ve sahip olduğumuz ve saygı duyduğumuz davranışlardan ilham alan Görsel Atölye'ye katılmaya teşvik ediyoruz. Kuruluş amacımız ve değerlerimiz ışığında çalışmamıza ve firmamızın felsefesine uyum göstermekte.

Gerçek işletme değerini ölçülebilir sonuçlara getirmeyi amaçlayan iletişim ve pazarlamaya tam anlamıyla entegre bir yaklaşım sunuyoruz.

Öngördüğümüz değerler ve sahip olduğumuz ve saygı duyduğumuz davranışlardan ilham alan Görsel Atölye'ye katılmaya teşvik ediyoruz. Kuruluş amacımız ve değerlerimiz ışığında çalışmamıza ve firmamızın felsefesine uyum göstermekte.

Gerçek işletme değerini ölçülebilir sonuçlara getirmeyi amaçlayan iletişim ve pazarlamaya tam anlamıyla entegre bir yaklaşım sunuyoruz.

Her zaman müşterinin karşılaştığı durumla başlarız - sorunları ve fırsatları - işimizi, pazarını ve neyi başarmak istediğini anlamaya özen gösteririz.

Rolümüz farklı olmakla birlikte, bir yandan mesajlaşma, marka ve içerik etrafında, diğer yandan da kitleler, kanallar ve ölçümler üzerinde yoğunlaşmaktadır - dijital ve sosyal kanalların gücünün kullanılması gibi.

Hedef kitleleri, zorlukları ve fırsatları tanımlamakla başlayarak açık ve ölçülebilir bir program ortaya koyarız. Bu, belirli bir pazardaki algıları değiştirmek, içerik pazarlama yoluyla bir hizmet için satış hattını genişletmek veya bir firmanın veya bir bölümün yeniden konumlandırılmasına yardımcı olmak için belirli dijital varlıklar oluşturmak için bir medya ilişkileri planı olabilir.

Medyayı değil, dış hedef kitleleriyle hikayeyi olabildiğince güçlü kılmak için mutlu müşterilerilerimizin iletişim mesajlarını geliştirir ve netleştiririz. Bu, itibarlı güvenlik açıklarına ve hassas konulara hazırlık yapmayı içerebilir.

Çalışmamızın etkili, ilgi çekici ve somut iş değeri sağlaması için gerçek zamanlı olarak bir dizi araç kullanarak her bir müşteriye uygun analiz ve ölçümü belirliyoruz.

Mutlu müşterilerimizin ihtiyaçları ne olursa olsun, her müşteri için doğru uzmanlığa sahip olduğumuzu tahattüt etmek adına ekiplerimizi özenle oluşturuyoruz.

Çalışma felsefesi: Birlikte yaratma

Birlikte yaratma hem çalışma felsefemiz hem de amaca yönelik markaların oluşturulmasına yardımcı olacak bir tekniktir.

Bu işin sırrı ne?

Çalışmamızla, sonuçların tasarlanmasına yardımcı olmak için marka amaçlı bir projenin başarısına en çok yatırım yapan insanları bir araya getiriyoruz.

Bu, müşteriler, üst düzey yönetim, ortaklar, paydaşlar ile birlikte oluşturduğumuz anlamına gelir. Çeşitliliğin hem yaratıcılık hem de sağlam stratejinin kaynağı olduğuna inanıyoruz. Büyük, karma gruplarla, içgörü üzerine inşa edilmiş, ayırt edici ve iş dünyasındaki insanlar tarafından sahip olunan işler üretiyoruz.

Hedefimiz ve önceliklerimiz

— En iyi, en ileri görüşlülük yeteneğini çekmek ve elde tutmak.

— Çeşitlilik ve katılımın arttırılması.

— Eğitim, gelişim ve becerilere yatırım yapmak.

— Esnek çalışma uygulamaları ve teşvik edici bir çalışma ortamı sunmak.

İş değeri

Güçlü istihdam politikaları ve esnek ve kapsayıcı çalışma uygulamaları, daha geniş bir yetenekli aday havuzundan işe alınmamızı ve çalışanlarımızdan en iyi şekilde yararlanmamızı sağlar.

Farklı bir işgücü, endüstrimizin daha az oturduğu yeni pazarlar da dahil olmak üzere, konumlarımızdaki tüm disiplinlerde müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için daha yaratıcı ve etkilidir.

Sürdürülebilirlik etkisi

Önde gelen istihdam uygulamalarının benimsenmesi çalışanlarımızın insan haklarını korur ve tüm geçmişinden daha fazla insanın sektörümüzde başarılı kariyerlere sahip olmasını sağlar.

Zorluklar ve ikilemler

Sektörümüzde yetenek için şiddetli bir rekabet var ve bu da çalışanların cirosuna katkıda bulunabilir.

İş gücümüzün en üst seviyeleri, faaliyet gösterdiğimiz pazarların çeşitliliğini henüz yansıtmamaktadır ve kadınlar liderliğimiz arasında yeterince temsil edilmemektedir.

İşyeri stresi, hızlı tempolu ve müşteri odaklı endüstrimizde bir zorluktur.

Yönetim yaklaşımı

Görsel Atölye'nin Yetenek Ekibi, şirketlerimizdeki liderliği ve insan kaynakları uzmanlarını desteklemekte, güncel konular hakkında rehberlik etmekte ve en iyi uygulama paylaşımını kolaylaştırmaktayız.

Visual Atelier. Creative Brand and Communication agency aiming to make big brands valuable for the world.
 
2020 © Visual Workshop is a registered trademark and property. All Rights Reserved.