Tropical Leaves

Görsel Atölye

Manifesto

Manifesto

Eşsiz bir
Deneyim

Bugün marka ve iletişimleri kaotik, hatta tahmin edilemez karmaşada. Markalar ana odak merkezi olmaya çabalıyor.

Şirket içinde uçtan uca yeteneklere sahip olmak, sürecin herhangi bir noktasında hazır bir ekip olarak bir projeye girmemizi sağlar. Ve bu yetenekler, daha büyük, silo halindeki ajansların çoğaltmayı umamayacağı bir şekilde sorunsuz bir şekilde entegre olur.

Günümüzün ötesindeyiz

Doğadan, hislerden, insandan, sanat ve bilimden elde edilen içgörüleri, sahip olduğumuz hayal gücü, geçmişte yapılan projelerimizden elde ettiğimiz deneyimler ve yaratıcı bakış açımızla mutlu müşterilerimiz için ilham veren fikirler sunmak için birleştiririz.

Beraber yürürüz

Mutlu müşterilerimizle sağlıklı diyaloglar ve ortaklıklar kurar, onlara daima yıllardır süre gelen tecrübelerimizi, bilimsel ve sosyal araştırmalardan elde edilen çıktıları entegre ederek düşük bütçelere üst seviyelerde fayda sunan içerikler sunarız.

Basitlik karmaşayı alt eder

Piyasalar ve İzleyicilerin genel tutumlarının karmaşıklığından basit sonuçlar elde etmek ve en doğru iletişim çıktıları ile markalara en fazla katma değer sağlayacak sonuçları sunmayı hedefleriz.

Hassasiyet herşeydir

Diğer ajanslardan farklı olarak mutlu müşterilerimize daha elle tutulur ve anlamlı iletişim araçlarından elde ettiğimiz yaratıcı içeriklerimizi sunmayı önemseriz.

Farklılaşma noktası

Küreselleşmiş büyük çaplı ajanslar liginde yer alma hedefiyle yola çıkan bir yaratıcı marka ve iletişim ajansı.

Bu işin sırrı ne?

Farklı disiplinler arasında bağ kurarak geleceği şekillendiren fikirleriyle, ham geleceği şekillendirmeyi benimseyen, karmaşadan uzak sade çözümlerle sonuca gitmekle beraber, Duygusal bağları kurmak için harika fikirlerle hayata geçirmek için güçlü sezgileri eşsiz zekayı kullanan bir ajanstan bahsediyoruz.

 

Teknolojinin gelişmesi, markaların iletişim kanallarını daha aktif kullanmaları yoğun mesaj iletimi artışları markaların, tüketicilerin markaya olan ilgisinde noksanlıklar yaratmaya başladı.

​Markalar ile diyaloglardan kaçınma isteği sadece insanların yararlandıkları basit birkaç davranışlarından daha fazlasıdır. Artık onlar neyin önemli olduğunu ve daha az olan her şeyi engelleme konusunda zihninin kontrolünü eline almaya başladı. 

Bu yüzden, onların motivasyonları ve davranışları ile ilgili doğru tutumun daha önemli olduğuna inanıyoruz. Mutlu müşterilerimizin bu “Erişim Çağı”nın etkileriyle başa çıkmalarına yardımcı olmak ve onları iş sorunlarına çözüm üretmelerini sağlamak için yaratıcı marka ve iletişim stratejileri geliştirmeye devam ediyoruz. 
Sadık tüketicilerine, duygusal bağ ve kolektif aidiyet yaratan çözümler sunmak isteyen organizasyonlara sevilen marka olma yolunda yardımcı olacak fikirlerimiz var.

 

Doğa ve insanlardan elde edilen içgörülerle ve sanat, bilim, teknoloji ile sentezliyor, yaratıcı marka ve iletişime farklı bir perspektif kazandırarak kazan-kazan anlayışını markaların potansiyellerini gerçekleştirmeleri için sadeliğin gücünü bir adım ileri taşıyoruz.

Görsel Atölye, gelecek odaklı düşünürken çıtayı her zaman daha yüksek noktalara taşımayı hedefledik. Temeli iletişimde de, proaktif, içgörü odaklı, makro trendleri, toplumsal psikolojiyi ve zamanın ruhunu iyi takip ederken, doğru projeler ve iletişim tonuyla çağın hep ilerisinde işler yapmaya özen gösteriyoruz.

Görsel Atölye, tüm faaliyetlerimizde güç aldığımız en önemli değerimiz arasında yer alır. Markamızın güçlü itibarını korumanın ve yükseltmenin de öncelikli hedefimiz kuşkusuz. Bu nedenle tek çatı altında daha şeffaf ve yakın bir iletişimi benimsedik. Ajansımıza ait tüm varlıklarımızda iletişimi geliştiriyor, modern pazarlama/iletişim kurallarına uygun bir tutum belirliyor ve uygulamaya geçiriyoruz.

Müşteri motivasyonları ve davranışları ile ilgili doğru tutumun daha önemli olduğuna inanıyoruz

Görsel Atölye ile iletişime geçin

Temasa geçmek için lütfen bu bölümde  yer alan 'Bize Ulaşın sekmesini kullanabilirsiniz. Sizden haber almak isteriz.

HQ - Istanbul

Bizimle ilgili bir sorunuz var mı? Basın ekibimizle buradan iletişime geçin.

Bize Ulaşın

Visual Atelier. Creative Brand and Communication agency aiming to make big brands valuable for the world.
 
2020 © Visual Workshop is a registered trademark and property. All Rights Reserved.