Kurumsal Kültür

Bir organizasyonun üyelerini karakterize eden ve doğasını tanımlayan paylaşılan değerler, tutumlar, standartlar ve inançları ifade eden her şey.

Görsel Atölye’de Çalışmak

Görsel Atölye’de önemli şirketlerin, ailelerinin ve kurumlarının birçoğu için prestijli projeleri üzerinde çalışmaktan gurur duyuyoruz.


Öngördüğümüz değerler ve sahip olduğumuz ve saygı duyduğumuz davranışlardan ilham alan Görsel Atölye'ye katılmaya teşvik ediyoruz. Kuruluş amacımız ve değerlerimiz ışığında çalışmamıza ve firmamızın felsefesine uyum göstermekte.


Çalışma Felsefesi

Gerçek işletme değerini ölçülebilir sonuçlara getirmeyi amaçlayan iletişim ve pazarlamaya tam anlamıyla entegre bir yaklaşım sunuyoruz.


Her zaman müşterinin karşılaştığı durumla başlarız - sorunları ve fırsatları - işimizi, pazarını ve neyi başarmak istediğini anlamaya özen gösteririz.


Rolümüz farklı olmakla birlikte, bir yandan mesajlaşma, marka ve içerik etrafında, diğer yandan da kitleler, kanallar ve ölçümler üzerinde yoğunlaşmaktadır - dijital ve sosyal kanalların gücünün kullanılması gibi.


Hedef kitleleri, zorlukları ve fırsatları tanımlamakla başlayarak açık ve ölçülebilir bir program ortaya koyarız. Bu, belirli bir pazardaki algıları değiştirmek, içerik pazarlama yoluyla bir hizmet için satış hattını genişletmek veya bir firmanın veya bir bölümün yeniden konumlandırılmasına yardımcı olmak için belirli dijital varlıklar oluşturmak için bir medya ilişkileri planı olabilir.


Medyayı değil, dış hedef kitleleriyle hikayeyi olabildiğince güçlü kılmak için mutlu müşterilerilerimizin iletişim mesajlarını geliştirir ve netleştiririz. Bu, itibarlı güvenlik açıklarına ve hassas konulara hazırlık yapmayı içerebilir.


Çalışmamızın etkili, ilgi çekici ve somut iş değeri sağlaması için gerçek zamanlı olarak bir dizi araç kullanarak her bir müşteriye uygun analiz ve ölçümü belirliyoruz.


Mutlu müşterilerimizin ihtiyaçları ne olursa olsun, her müşteri için doğru uzmanlığa sahip olduğumuzu tahattüt etmek adına ekiplerimizi özenle oluşturuyoruz.


Çalışma felsefesi: Birlikte yaratma

Birlikte yaratma hem çalışma felsefemiz hem de amaca yönelik markaların oluşturulmasına yardımcı olacak bir tekniktir.


Çalışmamızla, sonuçların tasarlanmasına yardımcı olmak için marka amaçlı bir projenin başarısına en çok yatırım yapan insanları bir araya getiriyoruz. Bu, müşteriler, üst düzey yönetim, ortaklar, paydaşlar ile birlikte oluşturduğumuz anlamına gelir. Çeşitliliğin hem yaratıcılık hem de sağlam stratejinin kaynağı olduğuna inanıyoruz. Büyük, karma gruplarla, içgörü üzerine inşa edilmiş, ayırt edici ve iş dünyasındaki insanlar tarafından sahip olunan işler üretiyoruz.

Birlikte yaratma, marka ve kuruluşlarda amaçların sıklıkla oynadığı nüanslı rolü anlamamıza yardımcı olmak açısından çok önemlidir. İşlerini iyi yaparak büyümek isteyen iddialı müşteriler için heyecan verici ama gerçekçi öneriler sunmamızı sağlıyor. Birlikte yaratma bize ve müşterilerimize işlerinin amaç potansiyelini keşfetme ve daha sonra onu gerçek bir madde ile sunabilmemizi sağlar.


Yenilik– ruhu, insanların yaşamlarını sanat, doğa, bilimsel yaklaşımlarla iyileştirmek ve olumlu bir etki yaratabilmek için öncü fikirleri, yeni fırsatları kovalıyoruz.


Hizmet anlayışımız - projelerin başarılı sonuçları için sorumluluk alarak dürüstlükle çalışmaya özen gösteriyoruz. İş arkadaşlarımız ve mutlu müşterilerimizle karşılıklı saygıyla, olağanüstü yeteneklere sahip çıkıyoruz ve uzun vadeli, güvene dayalı ilişkiler kuruyoruz. Her bağlamda çalışmak için daha iyi yollar, değer ve hız sağlamak için çalışıyoruz....


Kalite - her zaman, müşteri ve tüketici beklentilerini aşan etkili çalışmalar yaratmak için en yüksek profesyonel standartlara ve üstün kaliteye ulaşmak için çalışıyoruz.


Ana fikir- ilerlemeyi ve bir sonraki adımı atmanın yararlı gücüne inanırız. En uygun çözümleri önermek ve sunmak için en titiz düşünme sürecini uygularız. Ajansımız tüm yönleri ve yaptığımız işlerde sürekli olarak dinliyor, araştırıyor, öğreniyoruz, uyarlıyor ve geliştiriyoruz.


Çeşitlilik

Ekibimiz için arzulanan kariyer hedeflerini gerçekleştirmek ve mutlu müşterilerimiz için etkili çözümler sağlama konusunda çeşitliliğe önem verir.


Çalışanlarımza yönelik kariyerleri sunmak için çalışanlara tuval, araç ve güven sağlamayı amaçlayan çeşitli ve kapsayıcı bir çalışma ortamını teşvik etmeyi taahhüt ediyoruz. Çeşitliliğin tüm çeşitliliğine dahil olma taahhüdümüzün bir parçası olarak, Görsel Atölye, kadınların ve azınlıkların korunması için önde gelen yaratıcı ve profesyonel bir hizmet şirketi olmayı arzulamakta.


Eşitliği ilerletmek ve sorunları etkin bir şekilde ele almak için bir dizi eylem yapılması gerektiğini biliyoruz. Bir dizi, endüstri ve işe alım girişimleriyle çeşitlilik hedeflerimize doğru ilerliyor, öğrenmeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

Visual Atelier. Creative Brand and Communication agency aiming to make big brands valuable for the world.
 
2020 © Visual Workshop is a registered trademark and property. All Rights Reserved.