Kurumsal Kültür

Bir organizasyonun üyelerini karakterize eden ve doğasını tanımlayan paylaşılan değerler, tutumlar, standartlar ve inançları ifade eden her şey.

Informed Captain

Görsel Atölye’de herkese eşit fırsatlar vermeye inanıyoruz.

Kapsayıcı bir çevreyi sağlamak ve bir çeşit düşünceyi geliştirmek, birbirimizin ayırt edici niteliklerine ve perspektiflerine saygılı oluruz. Aile bağları ve değerleri olan bir aile ajansıyız. 'Merkez' Fikrimiz doğrultusunda, tüm çalışanlarımıza mutlu anlar ve parlak bir gelecek vaat ediyoruz.


Ürettiğimiz yaratıcı fikirlerde doğal bir mutluluk var, öyle ki yıllar geçse de ürettiğimiz fikirleri insanlar hatırlıyor, ve gelecek nesillere aktarıyorlar. Mutluluk duygusunun Görsel Atölye’deki herkes için bulaşıcı olduğundan emin olmaya kararlıyız ve bu da çalışanlarımız arasında yüksek memnuniyet seviyelerini korumamıza yardımcı olmaktadır.

Görsel Atölye’de yaratıcı düşünürler ekibimizi güçlendirdiğimiz için mutluluk var.


— Her önemli karar için başkalarının görüşlerini sindirdikten sonra verdiği kararın çağrısı yapan geminin sorumlu bir kaptanı vardır. Her zaman karar verme komitelerinden kaçınırız, çünkü bürokrasi bizi yavaşlatır ve sorumluluk ve hesap verebilirliği yaygınlaştırır.

— Çoğu kez gruplar konular hakkında bir araya gelerek ve tartışırlar, ancak daha sonra birisinin karar vermesi için "kaptan" olması gerekiyor. Küçük kararlar yalnızca e-posta ile paylaşılabilir; daha büyük olanlar, çeşitli pozisyonların tartışılmasıyla birlikte bir not alabilir.

— Bir karar ne kadar büyük olursa, muhalefet / karşı taraf toplama genellikle açık bir paylaşılan belgede olmalıdır. Bununla birlikte, kararların çoğunluk veya komite oyu ile yapılmadığı açıktır. Fikir birliği beklemiyoruz; hızlı, bilinçsiz karar verme yoluna gitmiyoruz. Herhangi bir kararın kaptanı, bizim için doğru bahisten makul ölçüde emin olduğumuz zaman, karar verir ve sonuçlarını gözlemleriz.

Visual Atelier. Creative Brand and Communication agency aiming to make big brands valuable for the world.
 
2020 © Visual Workshop is a registered trademark and property. All Rights Reserved.