Kurumsal Kültür

Bir organizasyonun üyelerini karakterize eden ve doğasını tanımlayan paylaşılan değerler, tutumlar, standartlar ve inançları ifade eden her şey.

Mükemmelliyetçilik Vurgusu

Aramıza yeni katılan takım arkadaşlarımız, ilk birkaç ayda, kültür tanımlamamızın deneyimlediklerinde ajans kültürümüzün ne denli köklü şaşırıyorlar. Hepimiz aynı kültürü paylaşıyor, aynı dünyada yaşıyoruz ve birlikte modern çağ kültürümüzü yaratıyoruz. Kültürümüzü korumak için fikirleri göz ardı etmiyoruz aksine onu iyileştirmeye yardımcı olacak tüm fikirlere açığız.


Bize katılan her kişi sahip olduğu kültürü ile genel ajans kültürümüzü şekillendirmeye ve ilerletmeye yardımcı olur. Daha fazla birliktelikler sayesinde başarmanın yeni yollarını keşfedebiliyoruz. Geçen süre içinde, geçmişe oranla kültürlere yaklaşım tarzımızın ne kadar etkili olduğu konusunda gerçek bir fark gözlemledik. Her zamankinden daha hızlı bir şekilde öğreniyoruz çünkü farklı kültürlerden gelen, yetenekli ekibimizin daha uyumlu, daha verimli ve etkili bir şekilde birlikte çalışabilmeleri için daha çeşitli yollar bulmaya çalışan farklı perspektifleri olan bu alanda özveri gösteren kişilere sahibiz.

Visual Atelier. Creative Brand and Communication agency aiming to make big brands valuable for the world.
 
2020 © Visual Workshop is a registered trademark and property. All Rights Reserved.