Tropical Leaves

Görsel Atölye

Yaratıcı
Marka

Yetenekler

Marka
Atölyesi

Markanızın lokal ve küresel ölçekte tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek yeteneklerimiz var

Günümüzün çalkantılı zamanlarında, tüketiciler bildikleri ve güvendikleri markalara ulaştıkça, bir markanın değeri giderek daha önemli hale geliyor. Bir markanın her zamankinden daha fazla güvenilir ve ayırt edici bir kişilik taşıması gerekiyor

İstanbul'da bir marka ajansı olan Görsel Atölye, ister yeni ister köklü olsun, müşterilerin markalarına değer katmalarına yardımcı olmak için iyi bir konuma sahiptir. Tüm pazar sektörlerinde meydana gelen hızlı değişimlere ayak uyduruyoruz ve marka stratejilerini uyarlama veya yeniden oluşturma becerisine sahibiz.

Medyanın değişen yüzünü de anlıyoruz. Pazarlama dünyasının bir değişim halindeyken, markaların sosyal medya da dahil olmak üzere tüm pazarlama iletişim kanallarında bir varlığa sahip olması gerekiyor. Marka stratejilerimiz bunu gerçekleştirebilir.

Gerçekten, biz çağımızın bir markalaşma ajansıyız.

Marka Yeteneklerimiz

Tüm marka ajansları gibi, ilk yaklaşımımız markanın mevcut durumuna bağlıdır. Belki pazar değişti. Veya bir müşteri, ürünlerini ve hizmetlerini daha net bir şekilde segmentlere ayırmak ve farklılaştırmak isteyebilir. Belki bir müşteri yeni nesil müşterileri çekmek ister. Ya da daha iyi anlaşılabilir.

 • Strateji

 • Lüks Marka

 • İşveren Marka

 • Ürün İsim

 • Girişimci Marka

 • Portfolyo

 • Pazar Genişleme

 • Dönüşüm

 • Konumlandırma

 • Marka İsim

 • Kültür

 • Marka ve İş Modeli

 • Yenilik

 • Görsel Kimlik

 • Sözel Kimlik

 • Kurumsal Marka

 • Marka Tescil

Marka = Eşsiz fikirlerden ilham alır

Görsel Atölye, bir iş kültürünün, değerlerinin ve kalıcı ilkelerinin toplamından gücünü alır. Açıkça tanımlanmış bir ideoloji, örgütsel amacı nihai amaçla bütünleştirmek, eşsiz müşteri deneyimleri yaratmak, farklı bir marka kimliği oluşturmak ve müşterilerin kalplerini ve zihinlerini kazanmak için çok önemlidir. 

Başarılı organizasyonlar, eşsiz fikirlerin üzerinde yükselir.

“Bir ürün fabrikada yapılan bir şeydir. Bir marka müşterice satın alınan bir şey. Bir ürün, rakip tarafından çabucak kopyalanabilir; bir marka benzersizdir. Bir ürünün modası çabucak geçebilir; başarılı bir marka sonsuzdur.”

DAVID AAKER

Görsel Atölye, markanızın potansiyelini ortaya çıkararak, jenerik bir marka ününe dönüştürecek büyük bir fikir bulmanıza yardımcı olacak yeteneklere sahibiz.

Günümüzün karmaşık pazarında müşteriler yalnızca en iyi ürünü, hizmeti veya fiyatı aramıyor. Müşterileriniz duygusal düzeyde bağlantı kurabilecekleri birini veya bir şeyi arıyor.

İşte bu yüzden Görsel Atölye'nin size sunduğu dünya standartlarında markalaşma hizmetlerine ihtiyacınız var.

Marka yaklaşımımız

Her işte olduğu gibi, mutlu müşterilere hizmet veren organizasyonlar, iş performansını belirleyen insanlar vardır. Her etkileşimde ve işlemde işi temsil eden ve sonuçta marka deneyiminden sorumlu insanlardır onlar.

Bu nedenle, bir markanın başarılı olması için, içten dışa, eşsiz bir vizyon, benzersiz bir amaç ve benzersiz bir inanç kümesi üzerinde inşa edilmesi gerekir.

Eşsiz bir ideoloji pazarlardaki dengeleri değiştirecek güçtedir.

İş Stratejisi

Geniş Yelpaze organizasyon olarak marka

İnsan Kaynakları

Finans

Üretim

Tedarik

Pazarlama

AR-GE

Marka

Yepyeni Strateji

Başlangıç
noktamız

Hedef kitlenizi heyecanlandırmak ve onlarla etkileşim kurmak için bir logo veya olağanüstü bir marka adından daha fazlasına ihtiyacınız var; İşletmenize benzersiz bir kalp atışı vermek için bir araya gelen özenle hazırlanmış bir bileşen seçkisine ihtiyacınız var.

Markalaşma, disiplinli bir süreçle ulaşılması gereken tutarlı bir marka stratejisinin doğal bir ilerlemesi olmalıdır. Görsel Atölye markalama ajansında, temellere geri dönüyoruz. Çalışırız. Dinliyoruz. Müşterilerimizle konuşuyoruz.

Markanın değerlerini anlıyoruz. Hedef kitleyi neyin harekete geçirdiğini buluyoruz. Sağduyu uygularız. Ve en önemlisi, rekabeti analiz ediyoruz. Ne de olsa kalabalığın neye benzediğini bilmeden kalabalığın arasından sıyrılmak imkansız.

​Ancak bir markanın hedeflerini ve rolünü net bir şekilde anladığımızda, tasarım veya pazarlama iletişimi hakkında düşünmeye başlarız.

Markanızın lokal ve küresel ölçekte tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek yeteneklerimiz var

Yepyeni Strateji

Donanımlı marka
yaratmak

Gelişen bir marka, parçalarının toplamından daha fazlası olmalıdır. Londra'daki en iyi markalaşma ajansları arasında, markanın tamamını oluşturmak için geniş bir beceri ve disiplin yelpazesi kullanıyoruz.

Strateji, konumlandırma ve farklılaşmadan renk, tipografi, grafik, fotoğraf, illüstrasyon ve tasarım gibi daha somut ipuçlarına geçiyoruz. Bu unsurlar bir araya getirildiğinde, sadece yeni bir isim, logo veya görsel kimlik değil, unutulmaz bir marka yaratmada çok önemli bir rol oynar.

Görsel Atölye, farklı düşünmenizi ve beyninizin tam büyüme potansiyelini açığa çıkarmanıza yardımcı olacak bir marka koçudur

Yepyeni Strateji

Uzun ömürlü
markalar

Markalaşma görevimizin bir parçası olarak, bugün yarattığımız markaların yarın da iyi görünmesini sağlamak için standartlar ve yönergeler koyuyoruz. Görsel Atölye tarafından yaratılan veya gençleştirilen bir marka, bir müşterinin düşüncesini ve insanları ileriye taşımanın bir yolu olacaktır.

Yeni bir dil, insanların ne istediğine ve neyi önemsediğine dayanan ilgi çekici bir hikaye. Bu yaşayacak ve kalıcı olacak türden bir marka.

Görev ne olursa olsun, kaliteyi, değeri ve biraz sihri güvenilir bir şekilde sunuyoruz. Ekstra yol kat etmeyi hedefliyoruz ve müşteri hizmetlerini ve proje yönetimini kendi başlarına disiplinler olarak görüyoruz.

Yeni bir markayı canlandırmak veya mevcut bir markaya taze bir soluk getirmek için bize güvenin.

Görsel Atölye, markanızın potansiyelini ortaya çıkararak, jenerik bir marka ününe dönüştürecek büyük bir fikir bulmanıza yardımcı olacak yeteneklere sahip

Markanızı, tüketicileri davranışlarını, kanalları, rakipleri ve pazarı araştırarak, markanızın tüm
analizlerini yaparız

Benzersiz, ilham verici, marka konumlandırma ifadeleri sayesinde markalar rakiplerinden farklılaşması oldukça kolaydır

Marka özünü güçlendiren ve çevik bir marka itibarına sahip olacak büyük bir fikir oluşturmanıza yardımcı olur

Markanın temelinde yer alacak, kolay anlaşılır stratejik marka planı oluşturmanıza destek olur

Ekibinizi pazarlama  yaklaşımlarınızı baştan ele alarak tüketicilerinizle bağı güçlendirilmesi ve büyümeyi hızlandırır

Görsel Atölye ile iletişime geçin

Temasa geçmek için lütfen bu bölümde  yer alan 'Bize Ulaşın sekmesini kullanabilirsiniz. Sizden haber almak isteriz.

HQ - Istanbul

Bizimle ilgili bir sorunuz var mı? Basın ekibimizle buradan iletişime geçin.

Bize Ulaşın

Visual Atelier. Creative Brand and Communication agency aiming to make big brands valuable for the world.
 
2020 © Visual Workshop is a registered trademark and property. All Rights Reserved.